24 lutego 2024
Bal karnawałowy dla edukacji wczesnoszkolnej to niezwykły i bardzo wyczekiwany przez uczniów dzień. Jest atrakcją lubianą i dostarczającą najmłodszym wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszej szkole we wtorek 13 lutego. Tradycyjnie bal rozpoczął pan dyrektor Jacek Nowak. Tego dnia na dużym holu pojawiły się kolorowe postacie z bajek, wróżki, księżniczki, zwierzątka, policjanci czy piratki. Wystrój sali wprowadził uczestników w radosny nastrój i zachęcał do zabawy. Dzieci brały udział w malowaniu twarzy ,zabawach i tańcach. W klasach czekał słodki poczęstunek od rodziców, a pan dyrektor wręczał trąbki i kolorowe balony. Bardzo dziękujemy za wsparcie szkolnemu wolontariatowi- niesamowite zaangażowanie i ogromne serce włożone w prowadzenie balu sprawiły, że na buziach wszystkich dzieci malował się ogromny uśmiech.
Nauczycielki klas młodszych.