Jesteś tutaj: Start / Świetlica Szkolna

Świetlica Szkolna

1 września 2020

Zapisy do świetlicy szkolnej

Zapisy do świetlicy szkolnej będą odbywały się w dniach od 1 do 4 września 2020r.

Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej można pobrać ze strony internetowej lub w szkole (w wyznaczonym miejscu).

Uzupełnioną kartę należy złożyć w wyznaczonych dniach zapisu do skrzynki przy wejściu do szkoły.

Na stronie internetowej w zakładce „świetlica” znajduje się Regulamin świetlicy szkolnej na rok szkolny 2020/2021, z którym należy się zapoznać.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną do świetlicy szkolnej będziemy mogli przyjąć tylko określoną ilość uczniów, pierwszeństwo w przyjęciu będą miały dzieci rodziców pracujących i uczniowie dojeżdżający.

13 marca 2020

Godziny Pracy Świetlicy Szkolnej

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej mają zapewnioną opiekę świetlicową w godzinach od 7:00 do 16:00.