NASI UCZNIOWIE "NAJLEPSI WŚRÓD NAJLEPSZYCH"!

23 kwietnia 2024

W środę 17 kwietnia uczniowie klasy ósmej Gabriela Sowa, Karolina Komorowska oraz Sylwia Stanios mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę z języków obcych; angielskiego i niemieckiego podczas międzyszkolnego konkursu „Der Beste von den Besten” , „The best of the best”, czyli „ Najlepszy z najlepszych”. Konkurs odbył się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 17 w Radomiu, a udział w nim wzięło dwunastu uczniów z czterech szkół z Radomia oraz powiatu radomskiego. Konkurs oparty na zasadach znanego teleturnieju „Jeden z dziesięciu” stał na wysokim poziomie, a wspomniane wyżej uczennice znakomicie reprezentowały naszą szkołę.  Okazało się, że mają one wyjątkowo dużą wiedzę, która to pozwoliła im odnieść wielki sukces podczas tego konkursu. Najlepsza wśród najlepszych okazała się Gabriela Sowa, ale tuż za nią, na drugim miejscu uplasowała się Karolina Komorowska. Obie dziewczyny wróciły do domu z pucharami. Słowa uznania należą się bez wątpienia nie tylko naszym laureatkom, ale także Sylwii Stanios, która zakończyła swój udział w konkursie na ósmym miejscu.

Szczerze gratulujemy i z całego serca życzymy dalszych sukcesów!