23 lutego 2021

I etap rekrutacji do oddziałów przedszkolnych oraz I klasy będzie trwał w okresie od 4 do 19 marca 2021 roku. W tym czasie przyjmowane będą WNIOSKI do oddziałów przedszkolnych, dzieci zamieszkałych na terenie gminy Skaryszew oraz ZGŁOSZENIA do I klasy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły (są to następujące miejscowości: Makowiec, Maków Nowy i Janów).

Po zakończeniu I etapu przewidziany jest II etap rekrutacji, który będzie trwał w okresie od 15 do 27 kwietnia 2021 roku. W tym czasie będą przyjmowane wnioski o przyjęcie dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły.

Poniżej znajdują się dokumenty rekrutacyjne do oddziałów przedszkolnych dla dzieci: czteroletnich, pięcioletnich i sześcioletnich, karta zgłoszenia do I klasy dla dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły oraz wniosek o przyjęcie dzieci do I klasy zamieszkałych poza obwodem szkoły.

Zachęcamy do zapoznania się z zasadami oraz harmonogramem rekrutacji.

Odpowiedni dokument należy pobrać, czytelnie wypełnić, a następnie złożyć w sekretariacie szkoły.