Jesteś tutaj: Start / Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - I Klasa Wita Wiosnę
26 marca 2021

I Klasa Wita Wiosnę

Dzień Wiosny – klasa I

W marcowe przedpołudnie 19 III uczniowie klasy I wyszli ze szkoły by przywitać wiosnę.  Tradycyjnie mieli ze sobą marzannę, którą spalili wśród okrzyków „Marzanno, marzanno ty zimowa panno, w ogień cię wrzucamy bo dość zimy mamy” oraz „Marzanno, marzanno ty zimowa panno, ciebie pożegnamy, wiosnę przywitamy”. Na powitanie wiosny  zaśpiewali również piosenkę „Maszeruje wiosna”, a potem  zaczęli szukać  jej znaków. Uważni obserwatorzy zauważyli pączki na gałązkach i zieleniejącą się trawę. Następnie wzięli  udział w wiosenno-zdrowotnym grupowym biegu. Witanie wiosny zakończyli na szkolnym placu zabaw pełni nadziei na ciepłe i słoneczne dni. Wierzymy, że pierwszakom udało się przywołać wiosnę i grube kurtki, szaliki, czapki powędrują do szafy.

Przejdź do - Dzień Kobiet w klasie IIIB
Przejdź do - Bal Karnawałowy w klasie I
Przejdź do - Walentynki w klasie IIIB
Przejdź do - Tłusty czwartek w klasie IIIB
Przejdź do - Zabawa Karnawałowa w Klasie IIIB
Przejdź do - Zima w Makowcu Luty 2021
Przejdź do - Uroki Zimy - klasa I
8 lutego 2021

Uroki Zimy - klasa I

UROKI ZIMY

Klasa I postanowiła wspólnie i wesoło spędzić czas - wf na boisku szkolnym korzystając  z pięknej, zimowej aury. Popatrzcie na zdjęcia.

Przejdź do - Półkolonia w PSP w Makowcu
15 stycznia 2021

Półkolonia w PSP w Makowcu

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Makowcu w terminie 04.01.2021r. – 15.01.2021r. zorganizowano półkolonie zimowe pod hasłem: „Mali odkrywcy na tropie tajemniczych wynalazków profesora Atoma”. W zajęciach uczestniczy 11 dzieci pod opieką pań instruktorek z Klubu Edukacji Artystycznej – TRAMPOLINEK.

Pomimo, że półkolonia odbywa się z zachowaniem wszelkich obostrzeń sanitarnych, odpowiednie metody i formy pracy pozwoliły na stworzenie pozytywnego klimatu zachęcającego do aktywnego wypoczynku.

 

Przejdź do - Jesienne prace plastyczne w grupie MACZKI