Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Nauka zdalna

Nauka zdalna

16 marca 2020

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Makowcu prosi wszystkich nauczycieli pracujących w PSP w Makowcu o nawiązanie kontaktu z uczniami poprzez dziennik elektroniczny lub inną dostępną platformę edukacyjną, celem zlecenia możliwych do wykonania samodzielnie przez uczniów prac lub zadań w czasie kwarantanny.

Dyrektor prosi uczniów o samodzielne  powtarzanie przerobionego wcześniej materiału i wykonywanie zleconych prac przez nauczycieli w miarę swoich możliwości. Dyrektor poleca również  korzystanie z programów edukacyjnych dostępnych w internecie i nadawanych przez TVP np. TVP ABC, TVP Historia,TVP KULTURA.

Dyrektor szkoły:  Dariusz Makuch

Przydatne linki:

Epodreczniki.pl – bezpłatne materiały do nauki on-line

Nauczycielu, poprowadź lekcje online! – materiały Ministerstwa Cyfryzacji

Szkoła na odległość – zbiór narzędzi e-learningowych opracowany przez EDUNEWS.pl, portal o nowoczesnej edukacji